Sveiki! Mes esame KaleduegluteVilniuje.lt kolektyvas, patys važiuojame į Kalėdinių eglučių plantaciją, išrenkame gražiausias ir pristatome jums prie durų! 2020-ieji yra itin įdomūs metai, tad rūpindamiesi Jūsų saugumu kalėdines eglutes pristatome bekontakčiu būdu. Už eglutę su nemokamu pristatymu apmokate internetu, o mes atvežame ir paliekame eglutę Jums prie durų.

Kalėdinės eglutės su pristatymu Vilniuje

Siūlome įsigyti Lietuvoje augusias paprastąsias eglutes. Visos eglutės buvo formuojamos ir prižiūrimos, kad išaugtų gražios ir simetriškos. Norime pabrėžti, jog eglutes auginome specialiai šventėms, kirsdami praretiname plantaciją ir suteikiame erdvės kitoms eglutėms stiebtis į viršų ir užaugti į gražų eglyną.

Padaryk sau ir savo šeimai šventę, įsileisk į namus tikros žalumos, miško eglių kvapo, kuris suteiks džiaugsmo laukiant svarbiausių metų švenčių! Tikros lietuviškos eglutės pradėtos auginti nuo 2014 metų jau subrendo ir laukia, kada bus papuoštos, kada ant jų kabės įvairiaspalviai žaisliukai ir spindinčios girliandos!

Pradėjusios savo kelionę nuo mažo eglės sodinuko, dabar jos jau siekia paauglio ūgį, o aukščiausios eglutės, augusios geriausiomis sąlygomis, lenkia ir aukščiausius krepšininkus! Siūlome rinktis kalėdines eglutes iš 3 aukščių intervalų, o mes pasirūpinsime, kad gražiausia eglutė pasiektų Jus!

Puoselėtos, prižiūrėtos ir kruopščiai atrinktos kalėdinės eglutės papuoš kiekvieno namus, biurą ar bet kurią laisvą erdvę, kurioje norima tikros miško gaivos ar natūralaus miško akcento. Miškas tavęs jau laukia!